× Главная Каталог Товары Услуги О компании Контакты Акции Партнёрство
(0412) 36-02-26, (096) 266-13-62

г. Житомир, ул. Грушевского 104

alt

Про компанію

Компанія «Багата Хата» розпочала свою діяльність ще у 2008 році, займаючись продажем полікарбонату та виробів з нього. Працюючи на ринку України, «Багата Хата» почала дедалі більше популяризуватися, набуваючи не лише вдячних клієнтів, а й постійних партнерів.

Починаючи з полікарбонату, на сьогоднішній день компанія займається теплицями, автонавісами, арматурою, і це далеко не весь асортимент. Крім того, компанія надає низку унікальних послуг, таких як виготовлення металоконструкцій для сонячних електростанцій, встановлення теплиць, автомобільних навісів, козирків, ангарів, павільйонів.

«Багата хата» сміливо може пишатися своїми фахівцями. Досвідчені менеджери нададуть Вам якісну консультацію, а також послуги індивідуального розрахунку та розробки металоконструкцій. Усі роботи з виробництва модулів та вузлів виконуються у власному цеху, що скорочує час збирання виробу на об'єкті.

Перевагою є представництво в інших містах України. Постачальниками компанії є "Soton" "Polygal" полікарбонату.і "Імператив Україна", який є найбільшим заводом з виробництва склопластикової арматури та виробів з композитів.

Полікарбонат - дуже функціональний будівельний матеріал, з якого можна зробити як теплиці, так і автонавіси, альтанки, зимові сади, вітражі, зенітне освітлення і т.п.

Теплиці - "гордість" компанії "Багата хата". Ми рекомендуємо придбати теплицю з полікарбонату, якщо ви стикалися з такими проблемами, як невисока врожайність, заморозки ранні, складності з провітрюванням теплиць на дачі. Окрім полікарбонату компанія надасть послугу монтажу полікарбонату та виготовлення металоконструкцій. У результаті ви отримуєте якісну, надійну і за доступною ціною конструкцію. Найкращі теплиці за оптимальними цінами тільки у нас.

Оформить заказ на изделия из поликарбоната очень просто и легко. Все, что требуется, это оставить заявку на тот или иной материал и компания «Багата Хата» подберёт для Вас самые выгодные цены и оптимальные условия по Вашему запросу.


Наличие на складе полного ассортимента товаров

Наличие на складе полного ассортимента товаров

Профессиональная консультация

Профессиональная консультация

Доставка продукции в кратчайшие сроки

Доставка продукции в кратчайшие сроки

Подбор и поиск материалов по наилучшим ценам

Подбор и поиск материалов по наилучшим ценам

Комментарии

Все отзывы

Виталик Охотниченко

Покупал двухскатный навес для автомобиля. Остался очень доволен. Удобный в сборке, с сыном вдвоём установили его. Прочный и надёжный. Спасибо!

Олександр

Я працюю сам на себе,виготовляю конструкції з металу.А накривати такі конструкції прийнято полікарбонатом або металом. Шукав надійного партнера в питаннях закупівель матеріалів для роботи. І знайшов.Вже 4-й рік працюю з цією компанією. Ціни нормальні,майже все завжди в наявності,співробітники завжди підуть на зустріч,можна вирішити з ними любі питання.Прайювати з Багатою Хатою,зручно і вигідно.

Артём Иванович

Искал поликарбонат для теплиц,объездил весь город,никто не смог предложить ничего толкового.Поискал поликарбонат в интернете,и оказалось что в моём городе есть такая замечательная компания. Мало того что есть из чего выбрать и ребята компетентные,так ещё и отрезали мне нужные размеры,без лишних кусков.Жена довольна,а я благодарен ребятам за возможность купить то что нужно,а не то что навязывают.Молодцы,буду рекомендовать всем знакомым.

...